RN60C1501FRSL
MFR.Part #
RN60C1501FRSL
JLCPCB Part #
C1783033
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors