RN60C1500FRSL
MFR.Part #
RN60C1500FRSL
JLCPCB Part #
C3442245
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors