RN60C1400FRE6
MFR.Part #
RN60C1400FRE6
JLCPCB Part #
C1773998
Description
-65℃~+175℃ 140Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors