RN60C1331FRSL
MFR.Part #
RN60C1331FRSL
JLCPCB Part #
C1783023
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors