RN60C1273FRSL
MFR.Part #
RN60C1273FRSL
JLCPCB Part #
C1783888
Description
-65℃~+175℃ 127kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors