RN60C1270FRE6
MFR.Part #
RN60C1270FRE6
JLCPCB Part #
C1774203
Description
-65℃~+175℃ 127Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors