RN60C1211BBSL
MFR.Part #
RN60C1211BBSL
JLCPCB Part #
C1430770
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors