RN60C1202DB14
MFR.Part #
RN60C1202DB14
JLCPCB Part #
C1417924
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors