RN60C1112BB14
MFR.Part #
RN60C1112BB14
JLCPCB Part #
C1421722
Description
-65℃~+175℃ 11.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors