RN60C1101DBSL
MFR.Part #
RN60C1101DBSL
JLCPCB Part #
C1428597
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors