RN60C1073FRSL
MFR.Part #
RN60C1073FRSL
JLCPCB Part #
C3438031
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors