RN60C1051FBSL
MFR.Part #
RN60C1051FBSL
JLCPCB Part #
C1431037
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors