RN60C1050FRSL
MFR.Part #
RN60C1050FRSL
JLCPCB Part #
C3458744
Description
-65℃~+175℃ 105Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors