RN60C1033BRE6
MFR.Part #
RN60C1033BRE6
JLCPCB Part #
C1785356
Description
-65℃~+175℃ 103kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors