RN60C1004BB14
MFR.Part #
RN60C1004BB14
JLCPCB Part #
C3545378
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors