RN55E97R6DRSL
MFR.Part #
RN55E97R6DRSL
JLCPCB Part #
C1806669
Description
-65℃~+175℃ 125mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors