RN55E9763DRSL
MFR.Part #
RN55E9763DRSL
JLCPCB Part #
C1811056
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors