RN55E88R7FB14
MFR.Part #
RN55E88R7FB14
JLCPCB Part #
C1423060
Description
-65℃~+175℃ 125mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors