RN55E8873BRSL
MFR.Part #
RN55E8873BRSL
JLCPCB Part #
C3551558
Description
-65℃~+175℃ 125mW 887kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors