RN55E8661FRE6
MFR.Part #
RN55E8661FRE6
JLCPCB Part #
C1782559
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.66kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors