RN55E8661DR36
MFR.Part #
RN55E8661DR36
JLCPCB Part #
C1780650
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors