RN55E8562BRE6
MFR.Part #
RN55E8562BRE6
JLCPCB Part #
C3350353
Description
-65℃~+175℃ 125mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors