RN55E8453BRSL
MFR.Part #
RN55E8453BRSL
JLCPCB Part #
C1815761
Description
-65℃~+175℃ 125mW 845kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors