RN55E8451BRSL
MFR.Part #
RN55E8451BRSL
JLCPCB Part #
C1805382
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors