RN55E82R5FRSL
MFR.Part #
RN55E82R5FRSL
JLCPCB Part #
C1793118
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors