RN55E8253FRSL
MFR.Part #
RN55E8253FRSL
JLCPCB Part #
C1808700
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors