RN55E8252BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E8252BB14
JLCPCB Part #
C1421376
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors