RN55E80R6BR36
MFR.Part #
RN55E80R6BR36
JLCPCB Part #
C1788232
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors