RN55E7683FBSL
MFR.Part #
RN55E7683FBSL
JLCPCB Part #
C1432880
Description
-65℃~+175℃ 125mW 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors