RN55E7681FRE6
MFR.Part #
RN55E7681FRE6
JLCPCB Part #
C3571835
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors