RN55E7502BBSL
MFR.Part #
RN55E7502BBSL
JLCPCB Part #
C3526570
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors