RN55E7500FBSL
MFR.Part #
RN55E7500FBSL
JLCPCB Part #
C1429820
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors