RN55E71R5BRSL
MFR.Part #
RN55E71R5BRSL
JLCPCB Part #
C1805342
Description
-65℃~+175℃ 125mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors