RN55E7152BB14
MFR.Part #
RN55E7152BB14
JLCPCB Part #
C1422232
Description
-65℃~+175℃ 125mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors