RN55E6983DRSL
MFR.Part #
RN55E6983DRSL
JLCPCB Part #
C3364858
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors