RN55E6901BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E6901BRE6
JLCPCB Part #
C3416798
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors