RN55E6810DRSL
MFR.Part #
RN55E6810DRSL
JLCPCB Part #
C3457195
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors