RN55E6810CBSL
MFR.Part #
RN55E6810CBSL
JLCPCB Part #
C3510710
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors