RN55E6731BRE6
MFR.Part #
RN55E6731BRE6
JLCPCB Part #
C3461275
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors