RN55E64R9DB14
MFR.Part #
RN55E64R9DB14
JLCPCB Part #
C1414443
Description
-65℃~+175℃ 125mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors