RN55E63R4DRSL
MFR.Part #
RN55E63R4DRSL
JLCPCB Part #
C1807676
Description
-65℃~+175℃ 125mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors