RN55E6251BRE6
MFR.Part #
RN55E6251BRE6
JLCPCB Part #
C1790993
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors