RN55E6192BBSL
MFR.Part #
RN55E6192BBSL
JLCPCB Part #
C1432695
Description
-65℃~+175℃ 125mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors