RN55E60R4DBSL
MFR.Part #
RN55E60R4DBSL
JLCPCB Part #
C1432014
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors