RN55E6043BRSL
MFR.Part #
RN55E6043BRSL
JLCPCB Part #
C1815768
Description
-65℃~+175℃ 125mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors