RN55E6042BBSL
MFR.Part #
RN55E6042BBSL
JLCPCB Part #
C3416759
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors