RN55E6040BBSL
MFR.Part #
RN55E6040BBSL
JLCPCB Part #
C3556977
Description
-65℃~+175℃ 125mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors