RN55E5762BBSL
MFR.Part #
RN55E5762BBSL
JLCPCB Part #
C1433063
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors