RN55E5692BRSL
MFR.Part #
RN55E5692BRSL
JLCPCB Part #
C3457680
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors