RN55E5621CB14
MFR.Part #
RN55E5621CB14
JLCPCB Part #
C1414113
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors